Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Agencja wizażu i stylizacji – Make-up Manufacture Agency to agencja, która powstaje, aby spełniać wymagania zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jest to jedyna tego rodzaju agencja na polskim rynku, działająca na terenie całego kraju. Oferuje wysokiej klasy specjalistów zajmujących się makijażem, stylizacją włosów i szeroko pojętą stylizacją sylwetki czy personal shoppingiem. 

Nasz zespół chętnie współpracuje z klientem indywidualnym oraz przy dużych projektach komercyjnych (filmach, sesjach zdjęciowych, reklamach). Nasze prace są regularnie publikowane w polskiej i zagranicznej prasie.

Poza działalnością biznesową prowadzimy wykłady, autorskie kursy, warsztaty i pokazy makijażu czy stylizacji. Nasza agencja zajmuje się również klientami indywidualnymi – dojazd na miejsce wykonywanego makijażu czy fryzury, a także możliwość organizacji mobilnego salonu urody. Odpowiednia ilość wizażystów i fryzjerów pomoże szybko i sprawnie przygotować się do wielkiego dnia.

Dopiero zaczynamy, ale już możesz się do nas zgłosić na Instagramie, lub mailowo: makeup.manufacture@gmail.com. Zapraszamy do współpracy.