Available only in Polish

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Przed wami już ostatni wpis z serii Makeup Revolution. Tym razem film – makijaż wykonywanym na modelce krok po kroku. W akcji zobaczycie tylko te produkty, które warto kupić, a dodatkowo zdradzę swoje triki i sposoby aplikacji.

Makijaż tworzony na potrzeby sesji zdjęciowych ma zupełnie inne cechy niż makijaż ślubny czy okazjonalny. Taki look musi charakteryzować się przede wszystkim łatwością modyfikacji.

W przeciągu jednego dnia na planie makijaż zmieniany jest co najmniej trzy razy. Skóra przed kamerą czy obiektywem aparatu wciąż powinna wyglądać świeżo i nieskazitelnie, a jednocześnie bez efektu maski. Nawet czwarta czy kolejne wersje makijażu muszą być czyste, bez osypanych cieni pod oczami, bez zbierającego się korektora w zagłębieniach skóry, bez zaczerwienionych ust od kilkukrotnego zmywania pomadki.

Do stworzenia takiego makijażu potrzebny jest dobry plan, świetna organizacja i znajomość produktów, które będą niezbędne do osiągnięcia określonych efektów. Ja wykorzystywałam tylko i wyłącznie produkty Make-up Revolution. Postawiłam sobie to wyzwanie, ponieważ trwał wtedy #TYDZIEŃZMAKEUPREVOLUTION, czyli nasz wspólny test tej marki.

Podczas ostatniej sesji zdjęciowej, której szczegóły już wkrótce będę mogła zdradzić, wykonywałam 4 makijaże w ślubnej estetyce. Inspirowałam się najnowszymi trendami na 2020 rok, czyli między innymi:

  • rozświetloną skórą, delikatnym naturalnym makijażem
  • aplikacjami naklejanymi na skórę
  • kolorem roku 2020 czyli Classic Blue
  • kwiatami jako elementami i inspiracją w makijażu

Makijaż pierwszy

Pierwszy makijaż był lekkim, naturalnym ślubnym lookiem. Czasy, gdy na tę wyjątkową okazję wykorzystywało się mocne cienie i tworzyło przerysowany kształt brwi już mijają. W tym roku w cenie będzie delikatność, taki też był pierwszy wykonywany przeze mnie makijaż. W filmie poniżej znajdziecie kosmetyki, których używałam. Na koniec dodałam aplikacje naklejane na twarz.

Makijaż trzeci

Trzeci makijaż to… róż i już. Mocniejszy akcent na usta i kolor pojawiający się na powiece. W filmie zobaczycie jak łatwo zmodyfikować jedną wersję do drugiej.

Makijaż czwarty

Ten mejkap inspirowany był kolorem roku, czyli Classic Blue – najmodniejszą barwą 2020 roku. Zmiana delikatnego i typowo ślubnego makijażu na tak mocne oko jest… bardzo prosta. Sprawadźcie jak to zrobić w poniższym tutorialu.

Dziękuję przede wszystkim Tosi, mojej cierpliwej i bardzo profesjonalnej modelce.

Dziękuję całemu zespołowi, który ciężko pracował na efekty tej kreatywnej sesji, której efekty zobaczycie już niedługo. Miło było tworzyć z wami tak wspaniały projekt!

Makeup Artist: Kasia Wrona / www.makeupmanufacture.pl Assistance: Sabina Ryś Model: Antonina / www.avantmanagement.net Hair: Paulina Mencnarowska-Chwała / www.chmiest.pl Style: Gałczyńska & Seidel / www.galczynska-seidel.pl Headpiece: Le Brate / www.lebrate.eu

Wszyscy twórcy:
Moder Artystyczne Wypieki​ Ksis wedding shoes Showroom​ Evil Eye Weddings​ Roman Materac​ Bello Matrimonio-florystyka i dekoracje​ Bride Side Wedding Planner​ Damian Łukasz​ Damian Łukasz Weddings​ Marcin Malicki​ Avant Management​ Manufaktura Staroci – Vintage Rental​ Papierove​ YES​ Shy Ribbons​ Jubiler Schubert​