HiSmile review

Is that true that you should try HiSmile to get this famous Hollywood smile? This whitening set is recommended almost by all the celebrities in Los Angeles. Is it actually works? Check out new post and my YouTube review in… Polish.

Zanim zdecydowałam się na zakup Hi Smile obejrzałam wszystkie tutoriale na Youtube i przeczytałam kilka recenzji. Nie były zbyt pochlebne, ale mimo to zdecydowałam się sama przetestować produkt wybielający. Co z tego wyszło?

Moje wcześniejsze doświadczenia

Do tej pory wybielałam zęby używając Białej Perły – jedynego na Polskim rynku tak skutecznego produktu wybielającego (choć dentyści wciąż pozostają przeciwni wszystkim produktom wybielającym szkliwo zębów). Stosowałam ją zazwyczaj raz w roku, co jakiś czas, niestety trochę nieregularnie. Moje zęby były nieco bardziej wrażliwe (ale naprawdę nie zaobserwowałam nic niepokojącego), a efekt był szybki i naprawdę widoczny. Już po 4 aplikacjach Białej Perły zęby były wyraźnie wybielone.

 

Hi Smile – ceny i zakup

Zestaw Hi Smile możecie zakupić na stronie internetowej za cenę $59. Produkt jest polecany przez naprawdę wielu amerykańskich celebrytów i czasami na ich instagramie możecie znaleźć nawet 20% zniżki. Warto więc ich obserwować, bo co jakiś czas na profilach pojawiają się kody rabatowe.

Startowy zestaw wybielający

Na początek proponuję zakupić ten zestaw wybielający.

Zawiera trzy strzykawki z żelem wybielającym, oraz aplikator z podświetleniem UV. Jedna strzykawka przeznaczona jest na dwa użycia, czyli łącznie w zestawie znajduje się 6 aplikacji. Ja jednak po pierwszym wybielaniu zauważyłam, że połowa strzykawki to zdecydowanie za dużo żelu, więc jedną strzykawkę stosowałam na trzy razy. Cały zestaw wystarczył mi na 9 aplikacji.

Do zestawu dołączona jest również instrukcja oraz „wzornik” pozwalający odnaleźć swój kolor szkliwa, zaznaczyć go i po wybielaniu wrócić do wzornika i sprawdzić efekt wybielania.

Zasady stosowania

Podczas wybielania Hi Smile należy unikać napojów i posiłków barwiących szkliwo zębów. Osobiście zrezygnowałam całkowicie z herbaty, ograniczyłam kawę do 1 dziennie. Unikałam buraczków i soków z buraka, tak samo z jagodami, barszczem czerwonym, czerwonym winem itp.

Hi Smile aplikuje się na noc, po umyciu zębów i pierwszy zestaw startowy powinno się stosować 6 dni z rzędu, a później raz w miesiącu dla podtrzymania efektów.

Po naciśnięciu guziczka aplikator sam odmierza czas – 10 minut i gaśnie po zakończeniu wybielania. Wtedy wystarczy go wyjąć i oczyścić, można dodatkowo umyć zęby wykorzystując pozostałość żelu wybielającego.

Dodatki

Jako dodatek możecie zakupić zestaw past do zębów. Czarna, która mu funkcję wybielającą i której używa się na noc oraz biała, która chroni szkliwo i stosuje się ją na dzień. Zestaw ma na celu ochronę szkliwa, ale jednocześnie podtrzymanie i wzmocnienie efektu wybielania.

Kiedy skończy się zestaw startowy, można dokupić same żele wybielające (3 strzykawki w jednym opakowaniu).

Moja opinia

Zestaw Hi Smile na pewno nie działa tak intensywnie i spektakularnie jak Biała Perła. Ja używałam zestawu startowego przez 9 dni (bo jedną strzykawkę miałam na trzy, nie dwa wypełnienia aplikatora) i zauważyłam minimalną różnicę. Mam jednak wrażenie, że jest bezpieczniejszy i nie naraża szkliwa zębów, dodatkowo jest bardzo wygodny i cały proces wybielania przebiega bardzo szybko i sprawnie. Głównie z tego powodu będzie to prawdopodobnie mój jedyny produkt wybielający.

Po skończeniu 9 dniowej kuracji wybielam zęby od czasu do czasu, kiedy mi się przypomni, ale na pewno częściej niż raz w miesiącu i już widzę efekty. Jest mi to na rękę, bo efekt się utrzymuje, a ja wybielam zęby tylko raz w miesiącu.

Zdecydowanie polecam również zakup past, one również działają. Efekt utrzymuje się długo.

Hi Smile jest zdecydowanie wygodniejszy w użyciu niż inne dostępne na rynku produkty wybielające. Jedyne, co należy zrobić, to nałożyć żel na aplikator i trzymać na zębach przez 10 minut.

Na pewno zostanę już przy Hi Smile i nie będę zmieniać systemu wybielającego na inny. Ten jest dla mnie wygodny w użytkowaniu, daje zadowalające mnie efekty i jest przystępny cenowo. Na filmie pokazuję szczegóły i podrzucam również parę dodatkowych wskazówek i opinii: