Agencja wizażu i stylizacji – Make-up Manufacture Agency to agencja, która powstaje, aby spełniać wymagania zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jest to jedyna tego rodzaju agencja na polskim rynku, działająca na terenie całego kraju. Oferuje wysokiej klasy specjalistów zajmujących się makijażem, stylizacją włosów i szeroko pojętą stylizacją sylwetki czy personal shoppingiem. 

Nasz zespół chętnie współpracuje z klientem indywidualnym oraz przy dużych projektach komercyjnych (filmach, sesjach zdjęciowych, reklamach). Nasze prace są regularnie publikowane w polskiej i zagranicznej prasie.

Poza działalnością biznesową prowadzimy wykłady, autorskie kursy, warsztaty i pokazy makijażu czy stylizacji. Nasza agencja zajmuje się również klientami indywidualnymi – dojazd na miejsce wykonywanego makijażu czy fryzury, a także możliwość organizacji mobilnego salonu urody. Odpowiednia ilość wizażystów i fryzjerów pomoże szybko i sprawnie przygotować się do wielkiego dnia.

Dopiero zaczynamy, ale już możesz się do nas zgłosić na Instagramie, lub mailowo: makeup.manufacture@gmail.com. Zapraszamy do współpracy.