Kasia Wrona – wizażystka, wykładowca makijażu oraz autorka bloga Make-up Manufacture. Ma na swoim koncie publikacje i artykuły w Make-up Trendy, Magazynie Wesele, Sweet Wedding, Glow Mag, czy Blouder Magazine. Autorka makijaży do filmu promującego książkę FACE PAINT autorstwa Lisy Eldridge. Jej doświadczenie poparte jest udziałem w licznych projektach medialnych, artystycznych i komercyjnych. Absolwentka wielu prestiżowych szkół w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Pracuje na pokazach mody, przy sesjach zdjęciowych oraz spotach reklamowych, ale kreuje także makijaże klientów indywidualnych. Na co dzień wykłada w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla studentów oraz autorskie kursy, kształcąc z sukcesem przyszłych wizażystów.

Specjalizuje się w makijażu glamour, ślubnym, oraz biznesowym. Uwielbia prowadzić warsztaty makijażu, organizuje pokazy i szkolenia nie tylko w branży biznesowej, ale także kobiecej – na przykład na wieczorach panieńskich. Inspirację czerpie z zamiłowania do kultury, mody oraz designu. Kocha pracę z kreatywnymi ludźmi – to daje jej energię do działania. Po godzinach uwielbia czytać, a także pisać… o makijażu i aktualnych trendach. Swoje teksty regularnie publikuje na łamach magazynu Fashion Biznes.

Schools: Cinema Make-up School Hollywood (Los Angeles), Lilit’s Make-up Academy (Los Angeles), Artystyczna Alternatywa (Kraków), Kryolan City Poland (Warszawa), Face Art Make-up School (Kraków), Make-up Instructors (Warszawa).

Main Clients: Inglot Cosmetics, Plant Wear, National Museum In Cracow, MOCAK, Panopticon Films, Sheraton Hotels & Resorts, Sport Med, Happy Surfer Swimwear, Alpha Male, Forum of Fashion, Fabryka Festiwali, Pedagogical University In Cracow, Wydawnictwo ZNAK, Wydawnictwo WAM, Centrum Sportu i Rekreacji, Kuchenny Kredens, Gałczyńska & Seidel, Thermomix Vorverk, Szlachetna Paczka, Dylczyk Art, Rean Agency.

 

Publications: Magazyn Wesele, Sweet Wedding, Make-up Trendy, Glow Mag., KRK News, Fashion Biznes, Blouder Magazine

Team & Cooperations: Fou Fou Make-up Team.

Instagram: @makeup.manufacture

FB: Makeup Manufacture – Kasia Wrona Makeup Artist