Dyskretny Blask Pielęgnacji

Nadrabiając zaległości, przedstawiam krótki fotoreportaż z  wydarzenia, które miałam przyjemność realizować wspólnie z Agencją Reklamową Rean – Dylczyk Art. Czasami okazuje się, że galeria handlowa może być świetną przestrzenią na wspólne spotkanie i poznawanie nowych technik makijażu.

Dyskretny Blask Pielęgnacji, to porady wizażowe, warszataty, moc upominków i atrakcji – wymarzony dzień dla każdej kobiety. Wraz z firmą Dylczyk Art miałam przyjemność odpowiedzieć na wasze pytania, pokazać w jaki sposób skorygować niedoskonałości i podkreślić atuty waszej indywidualnej urody.

fot. Agencja Rean

Za zaproszenie i owocną współpracę dziękuję firmie Rean, z którą miałam przyjemność realizować również warsztaty w Bolesławcu i Starachowicach. Jak widzicie możemy spotkać się na terenie całej Polski! Sama również organizuję takie wydarzenia, z zespołem wizażystów, fryzjerów i stylistów.

fot. Agencja Rean

Podczas takich spotkań możesz dowiedzieć się jaki masz kształt twarzy, jakie kolory pasują do ciebie w makijażu, jaką masz sylwetkę i jaką fryzurę powinnaś nosić. W miłej, “babskiej” atmosferze możesz naprawdę dużo się dowiedzieć!

Podczas takich spotkań otrzymuję od was wiele pytań na temat makijażu i pielęgnacji. Takie spotkanie są dla mnie wyjątkowo wartościowe. Zachęcam was do kontaktu, dzielenia się przemyśleniami i zadawania nawet tych z pozoru błahych pytań! ⬇️