PERSONAL MAKEUP SHOPPER czyli… zakupy z wizażystką

Makijaż to nasz codzienny rytuał. Kobiety co rano siadają przed lustrem i zmagają się z kosmetycznymi wyzwaniami. Zazwyczaj robimy to szybko, codziennie tak samo, zdając się na własną intuicję. Czy któraś z Was zastanawiała się kiedyś nad tym, aby podjąć wyzwanie dobierania makijazu do swojej codziennej stylizacji? Czy wiecie jak to zrobić?

Często wieczorem poprzedniego dnia przygotowujemy zestaw ubrań, w których chcemy wyjść następnego rana do pracy, szkoły itp. Analogicznie do popularnego w ostatnim czasie przeglądu szafy, warto zrobić przegląd kosmetyczki.

Przygotuj makijaż razem ze swoją stylizacją, dobierz kolorystykę pomadki i cienia do swoich ubrań. Pomyśl o tym jak długo będziesz poza domem i jak bardzo intensywny będzie twój dzień, aby dobrać odpowiednio trwały podkład i wrzucić do torebki wybrane wcześniej “niezbędniki”. Gwarantuję, że od razu poranek rozpocznie się dużo lepiej!

fot. Pozytyw Studio

PRZEGLĄD KOSMETYCZKI

Sekretem pięknego dziennego makijażu są dobrze dobrane kosmetyki. Czy dbasz o swoje kosmetyki, aby były zawsze czyste, odpowiednio przechowywane i zamykane, aby nie mnożyły się w nich bakterie? Pamiętaj, że one także mają datę przydatności. Kosmetyki stosujesz bezpośrednio na skórę twarzy, która wymaga wyjątkowej pielęgnacji, nie używaj przeterminowanych, starych i brudnych produktów.

Warto zrobić nie tylko przegląd swojej szafy, ale także przegląd kosmetyczki i wyrzuć wszystkie nieużywane (otwarte) od 6 czy 12 miesięcy produkty – szczególnie tusze do rzęs, które już w miesiąc po otwarciu mogą powodować bakteryjne zapalenie spojówek. Należy zwrócić uwagę na daty ważności na opakowaniach i pozbyć się tego, co nie nadaje się już do użycia.

Nie kupuj tego co kupują wszyscy, kupuj tylko to, co dobre dla Ciebie!

fot. Pozytyw Studio

PERSONAL MAKEUP SHOPPER – ZAKUPY Z WIZAŻYSTKĄ

To nie takie łatwe, gdy sama nie wiesz, co jest właściwe dla Ciebie i Twojej skóry… Zakupy z wizażystką to coś, czego potrzeba każdej z nas. Jak dobieramy kosmetyki? W zależności od budżetu jaki masz, rodzaju cery, kolorystyki w twojej szafie i typu urody. Ważny jest także twój tryb życia, to czym zajmujesz się na codzień i w jaki sposób musisz się prezentować (czy pełnisz funkcję publiczną, prowadzisz własny biznes).

W doborze odpowiednich kosmetyków nie chodzi o to, aby wydać majątek na markowe produkty, które nie są dobrane odpowiednio do cery. Nie chodzi także o to, aby kupować kosmetyki przypadkowo, bo akurat jest promocja. Zakupy z wizażystką to nie tylko określenie typu urody czy analiza kolorystyczna, to także rozmowa o kosmetykach, pielęgnacji i o makijażu dobranym specjalnie dla Ciebie.

Zapraszam: makeup.manufacture@gmail.com

Sesja biznesowa zrealizowana dla Gałczyńska&Seidel

FOTO: ŁUKASZ LIC /POZYTYWSTUDIO.COM

MOD: AGNIESZKA SEIDEL, ANNA GAŁCZYŃSKA

STYLE: AGNIESZKA SEIDEL, ANNA GAŁCZYŃSKA /GAŁCZYŃSKA&SEIDEL

HAIR: MACIEJ ADAMEK /ŚWIĄTYNIA WŁOSA

MUA: KASIA WRONA /MAKEUPMANUFACTURE.PL

KRAKÓW