PERSONAL MAKEUP SHOPPER czyli… zakupy z wizażystką!

DZIEŃ DOBRY… NAJPIĘKNIEJSZA!

Makijaż to nasz codzienny rytuał. Kobiety co rano siadają przed lustrem i zmagają się z kosmetycznymi wyzwaniami. Zazwyczaj robimy to szybko, codziennie tak samo, zdając się na własną intuicję. Czy któraś z Was zastanawiała się kiedyś nad tym, aby podjąć wyzwanie dobierania makijazu do swojej codziennej stylizacji? Czy wiecie jak to zrobić? Często wieczorem poprzedniego dnia przygotowujemy zestaw ubrań, w których chcemy wyjść następnego ranka do pracy, szkoły itp. Więc skoro robisz przegląd szafy, dlaczego nie zrobić przeglądu kosmetyczki? Przygotuj go razem ze swoją stylizacją! Zastanów się ile rano będziesz mieć czasu, dobierz kolorystykę pomadki i cienia do swoich ubrań. Pomyśl o tym jak długo będziesz poza domem i jak bardzo intensywny będzie twój dzień, aby dobrać odpowiednio trwały podkład i wrzucić do torebki wybrane wcześniej “niezbędniki”. Gwarantuję, że od razu poranek rozpocznie się dużo lepiej!!

PRZEGLĄD KOSMETYCZKI

Sekretem pięknego dziennego makijażu są dobrze dobrane kosmetyki. Czy dbasz o swoje kosmetyki, aby były zawsze czyste, odpowiednio przechowywane i zamykane, aby nie mnożyły się w nich bakterie? Pamiętaj, że one także mają datę przydatności!! Kosmetyki stosujesz bezpośrednio na skórę twarzy, która wymaga wyjątkowej pielęgnacji, nie katuj jej przeterminowanym, starym i brudnym produktem. Zrób nie tylko przegląd swojej szafy, ale także przegląd swojej kosmetyczki i wyrzuć wszystkie nieużywane (otwarte) od 6 czy 12 miesięcy produkty – szczególnie tusze do rzęs, które już w miesiąc po otwarciu mogą powodować bakteryjne zapalenie spojówek. Zwróć uwagę na daty ważności na opakowaniach i pozbądź się tego, co nie nadaje się już do uzycia. Pamiętaj – nie kupuj tego co kupują wszyscy, kupuj to, co dobre dla Ciebie!

PERSONAL MAKEUP SHOPPER – ZAKUPY Z WIZAŻYSTKĄ

To nie takie łatwe, gdy sama nie wiesz, co jest właściwe dla Ciebie i Twojej skóry… Zakupy z wizażystką to coś, czego potrzeba każdej z nas. Jak dobieramy kosmetyki? W zależności od budżetu jaki masz, rodzaju cery, kolorystyki w twojej szafie i typu urody. Ważny jest także twój tryb życia, to czym zajmujesz się na codzień i w jaki sposób musisz się prezentować (czy pełnisz funkcję publiczną, prowadzisz własny biznes). W doborze odpowiednich kosmetyków nie chodzi o to, aby wydać majątek na markowe produkty, które nie są dobrane do naszej cery. Nie chodzi także o to, aby kupować kosmetyki przypadkowo, bo akurat jest na nie promocja. Zakupy z wizazystką to nie tylko określenie typu urody czy analiza kolorystyczna, to także rozmowa o kosmetykach, pielęgnacji i o makijażu dobranym specjalnie dla Ciebie. Zapraszam! <3 makeup.manufacture@gmail.com

FOTO: ŁUKASZ LIC /POZYTYWSTUDIO.COM

MOD: AGNIESZKA SEIDEL, ANNA GAŁCZYŃSKA

STYLE: AGNIESZKA SEIDEL, ANNA GAŁCZYŃSKA /GAŁCZYŃSKA&SEIDEL

HAIR: MACIEJ ADAMEK /ŚWIĄTYNIA WŁOSA

MUA: KASIA WRONA /MAKEUPMANUFACTURE.PL

KRAKÓW