Sylwester w górach… a jak z makijażem?

Tym razem trochę o makijażu sylwestrowym!

Ponownie Dom Tkacza w przepięknym Rościszowie w Górach Sowich, stał się idealnym tłem do realizacji sesji zdjęciowej, opublikowanej w Magazynie Wesele oraz na portalu SweetWedding.pl. Inspiracją w makijażu były dla mnie wnętrza, przepiękna bolesławiecka ceramika, aranżacje i rustykalne stylizacje. Cała sesja to efekt pracy wielu, bardzo zaangażowanych oraz kreatywnych osób, znajdziecie ich wspomnianych poniżej. Przypominam także wpis o rustykalnych inspiracjach w makijażu ślubnym

Fot. Ewa Lena Brzozowska

Brokat

Kto nie kocha brokatu! Wszystkie świecące drobiny przepięknie wyglądają na skórze. Trzeba jednak uważać, aby nie przesadzić. Delikatnie aplikowany, może pięknie urozmaicić klasyczny makijaż. W większej ilości sprawdzi się na sesji zdjęciowej, pamiętajmy jednak, aby uzgodnić oświetlenie z fotografem (brokat wymaga precyzyjnego ustawienia światła! Więcej znajdziecie tutaj).

Fot. Ewa Lena Brzozowska

Mokre cienie

Hit tegorocznych wybiegów. Efekt “mokrego” makijażu na powiece uzyskacie przy aplikacji błyszczyka do powiek marki MAC. Można połączyć go z pigmentem, zaaplikować także na kości policzkowe i łuk kupidyna. W końcu to sylwester, ma być “sparkly”!

Fot. Ewa Lena Brzozowska

Pigment

Noc sylwestrowa to ten czas, kiedy możemy pozwolić sobie także na szaleństwo kolorów. Można łączyć ze sobą nie tylko odcienie ale i zupełnie inne kolory. Rewelacyjne pigmenty z INGLOTa zdadzą egzamin w każdej sytuacji. Jeden kolor potrafi błyszczeć w 4 różnych odcieniach. Dodając takiego pigmentu do pomadki uzyskamy dodatkowo metaliczny połysk.

Fot. Ewa Lena Brzozowska

Szlagmetal

Nie ma się czego bać! Szlagmetal można dostać online albo w stacjonarnych sklepach papierniczych. Aplikujemy go przy pomocy pędzla i oliwki. Oliwkę można zamienić na tłusty krem, wazelinę lub nawet glicerynę (która wykorzystywana jest także w charakteryzacji). Świetnie wygląda na dekolcie, ramionach, kościach policzkowych, czy skroni. Może pełnić funkcję biżuterii!

Fot. Ewa Lena Brzozowska

Usta + rzęsy

To najprostszy sposób, aby nadać wyjątkowości w sylwestrowym makijażu. Na rynku dostępne są wszelakie rodzaje rzęs, w różnorakich długościach, a nawet kolorach. Połączone z intensywnym kolorem na ustach dadzą efekt klasycznego makijażu glamour. Powodzenia 🙂

Fot. Ewa Lena Brzozowska

Publikacja: Magazyn Wesele oraz SweetWedding.pl

FOTOEwa Lena Brzozowska

Venue: Dom TkaczaStajnia PodolinRosciszów, Walbrzych, Poland
Concept, Design & Styling: KOWALSKA Events
Backstage Photography: Wild Weddings Photography
Florals & Decor: Paper Flower Art
Light Decorations: Modern Light Service
Gingerbreads: Piernikarnia Śląska
Stationery: Metier – Galeria Rękodzieła – Zaproszenia ślubne
Hair Styling: Paulina Mencnarowska ChwałaChmiest Academy of Hair Design
Make-Up Artist: Kasia Wrona the stylist and make up artist
Wedding Dress: Karolina Twardowska Atelier
Groom’s Look: Giacomo ContiDIUK Ubieramy mężczyzn multibrand shopZARA
Bride’s Accessories: Lucja Zajac AtelierKasia Rodak Design
Groom’s Accessories: PlantwearThe Bow Bow TiesZaczyk Wood Rings
Wedding Rings: Zaczyk Wood Rings