Złoty, Nowy Rok!!!

Kochani, w związku z dzisiejszą datą, mam zaszczyt podzielić się z Wami kolejną, tym razem wyjątkowo “ozłoconą” sesją zdjęciową, do której miałam przyjemność stworzyć makijaż.

Miniony rok był… wspaniały!

Dziękuję wszystkim, z którymi miałam okazję współpracować. Dziękuję także tym, którzy wspierali mnie w realizacjach moich marzeń i pasji. Mam nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie jeszcze więcej dobrych i kreatywnych spotkań!

Fot. Łukasz Lic

Makijaż Noworoczny

O makijażu noworocznym, czy też sylwestrowym pisałam niedawno, tutaj. Pamiętajcie, że nawet jeśli nie macie wyjątkowych makijażowych zdolności, to wystarczy niewielki wysiłek – mocniej pomalowane usta lub doklejone rzęsy i uzyskacie zniewalający efekt! To najprostszy sposób, aby nadać wyjątkowości w sylwestrowym makijażu. Na rynku dostępne są wszelakie rodzaje rzęs, w różnorakich długościach, a nawet kolorach. Połączone z intensywnym kolorem na ustach dadzą efekt klasycznego makijażu glamour.

Fot. Łukasz Lic

Makijaż

Oczy – pigmenty i cienie sypkie INGLOTa w połączeniu z duraline. Niezastąpiony ostatnio w mojej kosmetyczce tusz do rzęs Eveline i ołówek do brwi L’oreal.

Twarz – podkład Lancome, konturowanie Anastasia Beverli Hills, Roż Estee Lauder, rozświetlacz My Secret

Usta – baza pod pomadkę Clarins oraz Błyszczyk.

Fot. Łukasz Lic

Stylizacja

Biały zestaw – Zara

Naszyjnik – Simple

Kolczyki – C&A

Sukienka (złota) – H&M

Sukienka czarna z piórami – Simple

Body – własność modelki

Kurtka – Reserved

Fot. Łukasz Lic

W nadchodzącym Nowym Roku, w podziękowaniu za udaną współpracę, pragnę złożyć Wam wszystkim Kochani, życzenia wszystkiego dobrego i wielu sukcesów, również w życiu prywatnym!

Niech żyje Nowy Rok!

Fot. Łukasz Lic

FOTO: Łukasz Lic – pozytyw studio

MOD: Basia

MUA & HAIR: Kasia Wrona

STYLE: Gałczyńska & Seidel