Makeup Manufacture Academy – kod rabatowy

Sorry, this entry is only available in Polish.

Znajdująca się w Krakowie, wyjątkowa, profesjonalna akademia wizażu i stylizacji Makeup Manufacture Academy to nie tylko wiele lat mojego doświadczenia w edukacji, ale również praca podczas New York Fashion Week, międzynarodowe doświadczenie w pracy na planach zdjęciowych, reklamowych, czy w show biznesie. Dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe?

Makeup Manufacture Academy to akademia wizażu i stylizacji stworzona z pasji do makijażu, którą chcę przekazywać dalej. Makijaż jest nie tylko rzemiosłem, ale równie sztuką, odbiciem duszy oraz emocji.

Kurs makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Bardzo ciężko pracowałam na to, aby móc otworzyć dla ciebie tą przestrzeń i na pewno nie byłoby to możliwe bez ciebie. Dlatego dla wszystkich czytelników bloga – 20% rabatu na wszystkie kursy! Jednocześnie przekazuję ogromne podziękowania za to, że jesteś ze mną, czytasz, wspierasz mnie. Dziękuję!

Kod rabatowy -20% obowiązuje do 31 lipca. Możesz zapisać się na dowolny kurs poprzez stronę www.mmacademy.pl. Kliknij “Zapisz się” pod wybranym kursem i w wiadomości podaj hasło rabatowe: “BLOG”.

Szkoła makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Listę kursów znajdziesz na dole wpisu. Szkolenia są zarówno dla osób chcących nauczyć się makijażu dla siebie jak i stać się profesjonalnym wizażystą. Swoją wiedzę oraz doświadczenie, zdobywałam na całym świecie (m.in. w Stanach Zjednoczonych, czy podczas New York Fashion Week), a w swojej pracy stawiam zawsze na indywidualne podejście.

Warsztaty makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Cały czas podążam za nowymi trendami, które odnajduję w świecie mody, ale jednocześnie czerpię ze źródła – niezwykle bogatej i inspirującej historii makijażu, której jestem wielką fanką. Wiem, że rozpoczęcie kariery w zawodzie makijażysty nie jest łatwe. Wymaga bardzo dużo wkładu własnego, systematycznych, wysokich wydatków. Każdy kurs i każde szkolenie również ma odpowiednią cenę, bo wiedza kosztuje najwięcej.

Warsztaty makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Makeup Manufacture Academy to miejsce, które stworzyłam z wielkim sercem. Pracujemy tam na najlepszych produktach cenionych marek, a każdy kurs prowadzimy z dbałością o najdrobniejsze detale. Nie ważne, czy makijażem zajmujesz się profesjonalnie czy amatorsko. Nie ważne, czy posiadasz umiejętności, które chcesz doskonalić, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z makijażem. Wybór kursów makijażu jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie.

Kurs makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Program kursów i szkoleń jest niezwykle bogaty. Możesz wybierać z zagadnień makijażu, stylizacji włosów, a wkrótce także stylizacji i biznesu. Międzynarodowe doświadczenie, praca na najważniejszych modowych wydarzeniach świata, profesjonalna wiedza, doświadczenie akademickie. Prawie na wszystkich kursach dla wizażystów zapewniam modelki!

Utrwalanie makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Korzyści płynące z kursów Makeup Manufacture Academy jest nieskończenie wiele. Podczas każdego kursu otrzymujesz  „goodie bag” – pełnowartościowe produkty, mega gift pack od sponsorów. Znajdują się w nim pełnowartościowe produkty do makijażu i pielęgnacji przygotowane przez takie marki jak BodyBoom, Golden Rose, Maybelline, LNE, Makeup Revolution. Co jeszcze możesz otrzymać?

Kurs makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

 • certyfikat
 • każdy uczestnik ma do dyspozycji narzędzia i kosmetyki niezbędne do pracy w trakcie trwania całego kursu
 • różni wykładowcy, różne warsztaty szkoleniowe, w tym stylizacja włosów z fryzjerem
 • podczas całego szkolenia gwarantujemy katering, kawę, herbatę, zimne napoje oraz słodki poczęstunek
 • GOODIE BAG – to co nas wyróżnia! Upominek kosmetyczny od sponsorów – bogaty zestaw pełnowartościowych produktów wartości do kilkuset złotych. Kto jest sponsorem na tym kursie? Sponsora znajdziesz po prawej stronie w kolumnie „Informacje”.
 • materiały szkoleniowe wraz z listą polecanych produktów i narzędzi
 • kody rabatowe na kosmetyki
 • sesja zdjęciowa w profesjonalnym studio fotograficznym Studio Station

Pokaz makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Każde szkolenie kończy się certyfikatem, a ty możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie – jeden kurs, trzy spotkania, sześć, czy może cały rok? Wybierz sama! Już wkrótce na stronie pojawi się specjalny kalendarz do planowania i korzystne pakiety edukacyjne, a w przyszłym roku szkoła roczna!

Certyfikat, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Ta akademia to indywidualne podejście na każdym etapie nauki. Kameralne grupy, pokaz makijażu zawsze odbywa się na modelce, a na większości kursów ty również pracujesz z modelką, którą zapewnia Makeup Manufacture Academy. Dzięki temu zyskasz zdjęcia, które upiększą twoje portfolio. Otrzymujesz materiały szkoleniowe i praktyczne wskazówki, a to wszystko w eleganckim wnętrzu Makeup Manufacture Academy w samym centrum Krakowa!

 

Pokaz makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

To nie jest zwykła szkoła makijażu. To akademia z klasą, elegancją, w której inwestuję w indywidualne podejście, zadbanie o każdy najmniejszy detal. Makijaż to usługa luksusowa i staram się, aby przestrzeń Makeup Manufacture Academy też w pewnym stopniu taka była. Chcę, żeby osoby przychodzące na kurs otrzymały nie tylko wiedzę, ale i dobrze spędzony czas, materiały szkoleniowe, wypasiony zestaw kosmetyków i fajne zdjęcia swoich prac. Dążę po prostu do tego, aby każda usługa tutaj była na najwyższym poziomie.

Kurs makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Jakie są najbliższe szkolenia i kursy?

Kursy grupowe znajdziesz tutaj.

Kursy indywidualne tutaj.

Coconaut, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Lista najbliższych kursów:

 1. 18 lipca WAKACYJNA SZKOŁA MAKIJAŻU – kompleksowy kurs dla każdego, tylko w tym roku w tak okazyjnej cenie
 2. 7 sierpnia KURS MAKIJAŻU NA WŁASNE POTRZEBY
 3. 27 sierpnia PORTFOLIO WIZAŻYSTY – KURS Z SESJĄ ZDJĘCIOWĄ
 4. 28 sierpnia KURS MAKIJAŻU DLA NASTOLATEK
 5. 4 września KURS MAKIJAŻU ŚLUBNEGO
 6. 17 września KURS MAKIJAŻU SPOTLIGHT
 7. 18 września KURS MAKIJAŻU SMOKY EYE
 8. 23 września KURS STYLIZACJI WŁOSÓW – BOHO
 9. 23 października PODSTAWOWY KURS MAKIJAŻU

Materiały szkoleniowe, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Na koniec jeszcze raz podaję kod rabatowy -20% obowiązuje do 31 lipca. Możesz zapisać się na dowolny kurs poprzez stronę www.mmacademy.pl. Kliknij “Zapisz się” pod wybranym kursem i w wiadomości podaj hasło rabatowe: “BLOG”.

Kurs makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Dziękuję, że jesteś ze mną tyle lat, że czytasz bloga. Cieszę się, ze interesują cię podobne tematy, jak mnie. Teraz nadszedł ten moment, gdy możemy się spotkać w pięknej przestrzeni. Mogę nareszcie przekazać ci swoją wiedzę twarzą w twarz, teraz mam możliwość nauczenia cię tego, co sama umiem.

Dla wszystkich osób, które nie są profesjonalnymi wizażystami, ani nie planują nimi zostać, polecam szczególnie kurs 7 sierpnia KURS MAKIJAŻU NA WŁASNE POTRZEBY. Drugi termin tego kursu jest 11 września, możesz wybrać 7 sierpnia lub 11 września.

Pokaz makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Na tym kursie nauczysz się jak malować się na co dzień. Otrzymasz zestaw kosmetyków, zobaczysz pokaz makijażu, a później spróbujesz wykonać swój mejkap pod moim okiem. Pokażę ci co możesz robić lepiej, wspólnie dobierzemy podkład i inne produkty do dziennego makijażu. Wszystkie narzędzia i kosmetyki są dostępne w Makeup Manufacture Academy.

Chcę nauczyć cię, jak zrobić szybki, ale efektowny makijaż. Jak korygować niedoskonałości i podkreślać atuty. To kurs dla każdej kobiety w każdym wieku, na każdym etapie umiejętności, nawet dla pań, które nigdy nie stosowały makijażu. Do zobaczenia!

Pokaz makijażu, Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com