Dzień otwarty w Makeup Manufacture Academy – KOD RABATOWY!

Sorry, this entry is only available in Polish.

Studio makijażu połączone z przestrzenią edukacyjną było moim marzeniem odkąd zajmuję się wizażem. Trochę to trwało, ale cierpliwość i wytrwała praca w końcu popłaciły. Moje studio makijażu działa już od połowy 2021 roku, a od niedawna mieści się w nim także Makeup Manufacutre Academy. Jeśli chcesz wejść do mojego małego świata, zobaczyć i zobaczyć, jak pracuję, a przy okazji zapisać na kurs makijażu w obniżonej cenie, to już wkrótce będziesz mieć taką szansę. 29 kwietnia (tj. piątek) organizuję Dzień Otwarty w Make up Manufacture Academy, na który serdecznie zapraszam!

KOD RABATOWY

Pamiętaj, że jeszcze tylko do dziś, do końca dnia obowiązuje rabat na wszystkie kursy na stronie www.mmacademy.pl 💋 -50 zł na wszystkie kursy na hasło “WIELKANOCNYRABAT”!

💋Wejdź na WWW.MMACADEMY.PL
💋Kliknij “Zapisz się na kurs”
💋w wiadomości wpisz hasło promocyjne “WIELKANOCNYRABAT”.

Makeup Manufacture Academy – klasa, styl i najwyższa jakość

Pasję do makijażu już od kilku lat łącze z pasją do nauczania. Uwielbiam pomagać rozwijać się osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę i podnosić swoje umiejętności, sprawia mi to wielką radość i daje ogromną satysfakcję. W naszym języku słowo „edukator” nie należy do najpopularniejszych (za to w języku angielskim jest powszechne), ale bez wątpienia najlepiej pasuje do tej części mojej działalności, która obejmuje naukę innych. 

Szkolenia grupowe w Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Wiedzę oraz makijażowe umiejętności zdobywałam przez wiele lat, w różnych krajach, pod okiem różnych znanych wizażystów. Najwięcej bez wątpienia dały mi kursy, szkolenia i praca w USA, kolebce makijażu, gdzie kształtują się trendy i style. W USA ukończyłam prestiżową szkołę Cinema Makeup School w Los Angeles, byłam na licznych szkoleniach w Nowym Jorku i San Francisco. Pracowałam także podczas New York Fashion Week i sesji zdjęciowych z Miss America. Poznałam takie guru makijażu jak Danessa Myricks, czy James Vincent, którzy wzięli mnie pod swoje skrzydła. Za kulisami największych nowojorskich pokazów, przy których miałam okazję pracować spotkałam Kim Kardashian, Annę Wintour, Alessandrę Ambrosio, czy Serenę Williams.

Makeup Manufacture Academy, fot. Łukasz Lic, www.pozytywstudio.com

Zdobywane latami doświadczenia, zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej, dały mi bardzo, bardzo dużo i tym wszystkim dzielę się z moimi kursantkami w Makeup Manufacture Academy. W pracy zawsze stawiam na najwyższą jakość i profesjonalizm, dlatego kursy, które organizują są dopracowane pod każdym względem. Amerykańskie zwyczaje zaadaptowałam do polskich realiów. Na co możesz liczyć?

  • Każda uczestniczka (lub uczestnik!) otrzymuje specjalną GOODIE BAG z zestawem pełnowartościowych kosmetyków,
  • może liczyć na indywidualne podejście i konsultacje,
  • szczegółowo opracowane materiały szkoleniowe,
  • doskonałej jakości narzędzia i produkty do pracy,
  • wysokiej jakości produkty,
  • przyjemny i smaczny poczęstunek,
  • profesjonalne podejście do pracy,
  • przyjazna atmosfera, która w Makeup Manufacture Academy zawsze dopisuje.

Już teraz sama możesz się o tym przekonać na kursach i szkoleniach!

Szkolenia grupowe w Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Dzień otwarty w Makeup Manufacture Academy

29 kwietnia, 15:00-19:00, Kraków, Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3 (tuż obok Galerii Krakowskiej)

Dzień otwarty to pierwsza szansa, aby poznać mnie i Make up Manufacture Academy (lub – jeśli już się znamy – żeby spotkać się ponownie!). Specjalnie z tej okazji przygotowałam kilka niespodzianek, w tym… zniżkę na kursy. W obniżonej cenie możecie się na nie zapisać właśnie podczas dnia otwartego. Pełną ofertę kursów znajdziecie na mmacademy.pl. Warto wybrać już dziś😉

Szkolenia grupowe w Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Co poza tym? Na dzień otwarty zaplanowałam także bezpłatny pokaz makijażu, możliwość uzyskania porad pielęgnacyjnych i makijażowych, prezentację produktów na których pracuję i oczywiście… poczęstunek z szampanem! Z wielką przyjemnością pokażę Wam ten miejsce, w którym prowadzę kursy i po prostu pracuję, czyli moje studio. W ten projekt włożyłam całe serce i jestem naprawdę dumna z tego, jak wygląda i z panującego w studio klimatu. Mam wielką nadzieję, że wam również się spodoba. 

Szkolenia grupowe w Makeup Manufacture Academy, fot. www.pozytywstudio.com

Na koniec najważniejsze. Dzień otwarty w Make up Manufacture Academy odbędzie się 29 kwietnia (tj. piątek) w godzinach 15:00-19:00. Studio znajduje się w Krakowie, na Placu Jana Nowa Jeziorańskiego 3 (budynek dawnego dworca PKP). Zapisy przyjmuję pod adresem e-mail kursy@makeupmanufacture.pl, na Facebook i Instagramie. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.

Zmalujmy coś razem!