Available only in Polish

Sorry, this entry is only available in Polish.

Przed wami już ostatni wpis z serii Makeup Revolution. Tym razem film – makijaż wykonywanym na modelce krok po kroku. W akcji zobaczycie tylko te produkty, które warto kupić, a dodatkowo zdradzę swoje triki i sposoby aplikacji.

Makijaż tworzony na potrzeby sesji zdjęciowych ma zupełnie inne cechy niż makijaż ślubny czy okazjonalny. Taki look musi charakteryzować się przede wszystkim łatwością modyfikacji.

W przeciągu jednego dnia na planie makijaż zmieniany jest co najmniej trzy razy. Skóra przed kamerą czy obiektywem aparatu wciąż powinna wyglądać świeżo i nieskazitelnie, a jednocześnie bez efektu maski. Nawet czwarta czy kolejne wersje makijażu muszą być czyste, bez osypanych cieni pod oczami, bez zbierającego się korektora w zagłębieniach skóry, bez zaczerwienionych ust od kilkukrotnego zmywania pomadki.

Do stworzenia takiego makijażu potrzebny jest dobry plan, świetna organizacja i znajomość produktów, które będą niezbędne do osiągnięcia określonych efektów. Ja wykorzystywałam tylko i wyłącznie produkty Make-up Revolution. Postawiłam sobie to wyzwanie, ponieważ trwał wtedy #TYDZIEŃZMAKEUPREVOLUTION, czyli nasz wspólny test tej marki.

Podczas ostatniej sesji zdjęciowej, której szczegóły już wkrótce będę mogła zdradzić, wykonywałam 4 makijaże w ślubnej estetyce. Inspirowałam się najnowszymi trendami na 2020 rok, czyli między innymi:

  • rozświetloną skórą, delikatnym naturalnym makijażem
  • aplikacjami naklejanymi na skórę
  • kolorem roku 2020 czyli Classic Blue
  • kwiatami jako elementami i inspiracją w makijażu

Makijaż pierwszy

Pierwszy makijaż był lekkim, naturalnym ślubnym lookiem. Czasy, gdy na tę wyjątkową okazję wykorzystywało się mocne cienie i tworzyło przerysowany kształt brwi już mijają. W tym roku w cenie będzie delikatność, taki też był pierwszy wykonywany przeze mnie makijaż. W filmie poniżej znajdziecie kosmetyki, których używałam. Na koniec dodałam aplikacje naklejane na twarz.

Makijaż trzeci

Trzeci makijaż to… róż i już. Mocniejszy akcent na usta i kolor pojawiający się na powiece. W filmie zobaczycie jak łatwo zmodyfikować jedną wersję do drugiej.

Makijaż czwarty

Ten mejkap inspirowany był kolorem roku, czyli Classic Blue – najmodniejszą barwą 2020 roku. Zmiana delikatnego i typowo ślubnego makijażu na tak mocne oko jest… bardzo prosta. Sprawadźcie jak to zrobić w poniższym tutorialu.

Dziękuję przede wszystkim Tosi, mojej cierpliwej i bardzo profesjonalnej modelce.

Dziękuję całemu zespołowi, który ciężko pracował na efekty tej kreatywnej sesji, której efekty zobaczycie już niedługo. Miło było tworzyć z wami tak wspaniały projekt!

Makeup Artist: Kasia Wrona / www.makeupmanufacture.pl Assistance: Sabina Ryś Model: Antonina / www.avantmanagement.net Hair: Paulina Mencnarowska-Chwała / www.chmiest.pl Style: Gałczyńska & Seidel / www.galczynska-seidel.pl Headpiece: Le Brate / www.lebrate.eu

Wszyscy twórcy:
Moder Artystyczne Wypieki​ Ksis wedding shoes Showroom​ Evil Eye Weddings​ Roman Materac​ Bello Matrimonio-florystyka i dekoracje​ Bride Side Wedding Planner​ Damian Łukasz​ Damian Łukasz Weddings​ Marcin Malicki​ Avant Management​ Manufaktura Staroci – Vintage Rental​ Papierove​ YES​ Shy Ribbons​ Jubiler Schubert​

[contact-form][contact-field label=”Podpis” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Witryna internetowa” type=”url” /][contact-field label=”Wiadomość” type=”textarea” /][/contact-form]