Recenzja: “Makijażowy anti-aging”

Sorry, this entry is only available in Polish.

Makijażowy anti- aging to propozycja dla ciebie. Inspiruje, uczy, pokazuje krok po kroku, prowadzi za rękę przez meandry pielęgnacji i makijażu. Książkę znajdziesz we wszystkich księgarniach w całej Polsce. Nie malujesz się, nie poświęcasz za dużo czasu na pielęgnację skóry? To książka dla ciebie. Co znajdziesz w środku?

Pisząc te książkę myślałam o zabieganych, mających mało czasu dla siebie kobietach, które chcą poprawić kondycję skóry i lepiej poczuć się ze swoim wyglądem. To poradnik z którego nauczysz się jak dbać o cerę, jak dobrze i szybko wykonać makijaż, który odejmie lat i doda blasku, jak nie zagubić się wśród tysięcy kosmetyków na półkach i dokonać ich właściwego wyboru, a przy tym nie wydać zbyt dużo pieniędzy.

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu.

Dzięki temu poradnikowi każda kobieta nauczy się samodzielnie wykonywać makijaż, szybko i profesjonalnie. Krok po kroku jest przedstawiony każdy jego etap. Profesjonalni makijażyści również znajdą w książce wiele dla siebie. Na pewno poszerzą wiedzę w zakresie makijażu kobiet dojrzałych. Publikacja zawiera mnóstwo praktycznych porad, polecanych produktów, a także spektakularnych metamorfoz znanych kobiet. Czytaj więcej:

Moja najnowsza książka – „Makijażowy anti-aging”!

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Purple Book

Doświadczenie jakie mam za sobą w pracy z klientami indywidualnymi jak i na sesjach zdjęciowych, przy różnego rodzaju produkcjach oraz pokazach mody w Polsce i w USA przełożyłam na szereg praktycznych porad dla każdej z nas. Nie będziesz zawiedziona, obiecuję!

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu.

W rozdziale pierwszym zaczynam od analizy skóry dojrzałej i jej potrzeb. Tu sprawdzisz jak starzeje się skóra, jakie są tego objawy i najważniejsze – jak sobie radzić z jej problemami. Dieta i styl życia też maja znaczenie i wpływają na wygląd skóry. Opisane są sposoby walki z oznakami starzenia, zabiegi poprawiające kondycję cery. Znajdują się tu doskonałe ,, polecajki” kosmetyczne oraz triki ułatwiające dobór kosmetyków do potrzeb twojej skóry.

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Purple Book

Coco Chanel mawiała:

Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko zaniedbane.

Na pewno każdej z nas zależy na dobrym wyglądzie. Robimy wszystko aby utrzymać skórę w jak najlepszej kondycji przez długi czas. Skóra to największy organ naszego ciała i trzeba o nią dbać! Ten poradnik pozwoli ci krok po kroku ustalić metody pielęgnacji oraz odpowiedniego dla siebie makijażu. 

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Purple Book

W kolejnym rozdziale opisuję zasady i  etapy pielęgnacji skóry. Jak wiadomo pielęgnacja to podstawa i przygotowanie do dobrego makijażu. Dowiesz się jak mądrze robić zakupy kosmetyków i czego nie może zabraknąć w kosmetyczce. Zdradzę kilka sekretów dotyczących koreańskiej pielęgnacji cery, a zwłaszcza rytuału podwójnego oczyszczania. Dzielę się też wiedzą jak przygotować dobrze skórę do nałożenia makijażu i jak dokonać analizy typu cery. Istnieją triki, dzięki którym ta sztuka będzie dla ciebie łatwa i da podstawy do dalszego etapu czyli wykonania perfekcyjnego makijażu. 

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Purple Book

Rozdział trzeci to coś co kobiety lubią najbardziej – makijaż! Dla doświadczonego makijażysty to sztuka bez tajemnic, jednak większość z nas boryka się z dylematem jaka baza, jaki podkład, korektor, czy puder. Nie mówiąc już o kolorach i ich doborze do typu urody. Przekazuję profesjonalne triki makijażystów, techniki przez nich wykorzystywane. Są wskazówki jak nakładać produkty, jak sprawdzać jaki odcień dobrać do naszej skóry, gdzie zrobić najlepsze zakupy.

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Purple Book

Znajdują się tu informacje o akcesoriach: pędzlach, gąbkach i aplikatorach. Jak często zastanawiamy się jaki pędzel do pudru, różu czy bronzera? Nakładać na mokro czy na sucho? To dylematy, które łatwo rozwieję w tym rozdziale.

W kolejnych rozdziałach skupiam się na makijażu oczu i brwi oraz ust i ciała. Przekazuję sekrety makijażu dziennego i wieczorowego. Nauczysz się jak modelować kształt brwi i ust. Wiedzę o sprawdzonych produktach i informację na co warto wydać więcej, a za jakie kosmetyki i akcesoria nie warto przepłacać. Jest też wiedza na temat koła kolorów, które pomoże nam w doborze odpowiedniej palety kolorystycznej. Taka wiedza sprawi, że już zawsze będziesz wiedziała jakich kolorów w makijażu używać, a jakich musisz unikać.

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu.

To książka dla ciebie – kobiety w wieku eleganckim. Pomoże odkryć twoją kobiecość na nowo, docenić dojrzałość, która pozwala odnaleźć prawdziwą siebie. Kobiety nabierają pewności siebie, podbijają świat, stają się bardziej świadome swojej siły. Przecież siła jest kobietą. Pamiętajmy, że sekret udanego makijażu tkwi w akceptacji różnorodności i umiejętnym podkreślaniu naturalnej urody.

Warsztaty dla kobiet

Skontaktuj się ze mną (mail: kontakt@makeupmanufacture.pl), jeśli chcesz spotkać się na indywidualnych, albo grupowych warsztatach. Chętnie pojawię się w pobliskim Domu Kultury, Bibliotece, Szkole, Kawiarni, Kole Gospodyń Wiejskich, gdziekolwiek! Możemy spotkać się na warsztatach makijażu i pielęgnacji dla małych i dużych grup. Może z okazji zbliżającego się Dnia Matki, albo tak po prostu, przy okazji firmowej, czy prywatnej integracji. Pamiętaj, że na co dzień możesz spotkać się ze mną również w https://mmacademy.pl/ 💞

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu, warsztaty makijażu i pielęgnacji, Biblioteka Miejska w Łaziskach Górnych

Książka z autografem

Skontaktuj się ze mną (mail: kontakt@makeupmanufacture.pl), jeśli chcesz otrzymać książkę z moim autografem! Jeśli czytasz bloga, zaglądasz tutaj systematycznie, a treści, które otrzymujesz mają dla ciebie wartość, to będziesz zachwycona książką. Gwarantuję masę wiedzy, porad, trików i polecanych produktów. Wysyłam podpisane egzemplarze z unikalną dedykacją nawet za granicę! Koszt to 70 zł już z przesyłką, do usłyszenia!

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Spotkanie autorskie.