Moja najnowsza książka – “Makijażowy anti-aging”!

Sorry, this entry is only available in Polish.

Nareszcie jest! Moja najnowsza książka – “Makijażowy anti-aging” – premiera już za nami. Książka jest dostępna we wszystkich księgarniach w całej Polsce oraz online. Sprawdź, co znajdziesz w środku!

Moja przygoda z tym poradnikiem trwa już bardzo długo. Pomysł narodził się wiele lat temu, jednak przelanie go na papier, a później znalezienie wydawcy okazało się nie być takie proste. Nareszcie dziś mogę powiedzieć, że jestem z tej publikacji bardzo dumna. To owoc mojej wieloletniej pracy. Otrzymuję również pierwsze recenzje kobiet, które są zachwycone poradnikiem!

“Makijażowy anti-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Grafika: Purple Book

Wydanie

Wydanie książki zawdzięczam wspaniałemu Wydawnictwu Purple Book należącemu do Świata Książki. Książka “Makijażowy anti-aging” jest wydana w najmodniejszym kolorze roku, który został ogłoszony przez Instytut Pantone – w kolorze magenta. Tytuł umieszczony na książce jest w brokatowej, błyszczącej formie. Gwarantuję, że ta książka będzie pięknie wyglądać w twojej biblioteczce. Jeśli jesteś ciekawa jak wygląda wydanie książki, to w poniższym filmie znajdziesz wszystkie szczegóły krok po kroku.

Treść

„Makijażowy anti-aging” to jedyna taka książka na rynku. Rzetelny poradnik przygotowany z myślą o kobietach 35+, które pragną nauczyć się samodzielnie wykonać efektowny i szybki makijaż każdego dnia, a także zadbać o skórę i samopoczucie. To doskonała publikacja również dla wizażystów, którzy chcą poszerzyć wiedzę w zakresie makijażu kobiet dojrzałych. Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad, polecanych produktów oraz wskazówek krok po kroku. Spektakularne metamorfozy przeszły m.in. Helena Norowicz i Izabela Trojanowska.

“Makijażowy anti-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Purple Book

Prezent

“Makijażowy anti-aging” to książka dosłownie dla każdej kobiety. Ta nowość, to wspaniały prezent na każdą okazję. Jest już teraz dostępna we wszystkich księgarniach online, jeszcze przez chwilę w cenie premierowej! W książce znajdziesz między innymi:

  • metamorfozy gwiazd
  • porady pielęgnacyjne
  • makijaże krok po kroku
  • polecane, sprawdzone produkty
  • triki makijażowe
  • porady dla skóry dojrzałej

Książkę kupisz TUTAJ.

“Makijażowy anti-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu.

Modelki

Moimi modelkami w książce są kobiety w różnym wieku, o różnych typach urody. Najstarsza ma 88 lat, ale są również panie, które mają 67, czy 57 lat. Do współpracy zaprosiłam wspaniałe kobiety, gwiazdy, modelki: Beatę Pawlikowską, Helenę Norowicz, Izabelę Trojanowską, Sylwię Korniłowicz, Renatę Olesiejuk. Praca z takimi osobistościami była wielką przyjemnością.

To jedyny tego typu poradnik wydany w formie e-book i audio book!

“Makijażowy anti-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Izabela Trojanowska. Purple Book

Dla kogo jest ta książka?

To książka dla każdej kobiety. Jeśli uważasz, że to nie jest publikacja dla ciebie, bo się nie malujesz, ani nie poświęcasz czasu pielęgnacji, to właśnie jest książka dla ciebie. Inspiruje, uczy, pokazuje krok po kroku, prowadzi za rękę przez meandry pielęgnacji i makijażu. Książkę znajdziesz we wszystkich księgarniach w całej Polsce.

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu.

Spotkania autorskie

Z okazji promocji tej książki zapraszam serdecznie na najbliższe spotkania autorskie, podczas których można będzie otrzymać autograf i porozmawiać o makijażu, albo kupić książkę z autografem. Będę miała swój kuferek, więc będziemy mogły porozmawiać również o makijażu, czy pielęgnacji. Spotkania odbędą się:

  1. 1 kwietnia 2023, sobota, godzina 17:30, Księgarnia Świata Książki, Galeria Sfera, ul. Mostowa 5, Bielsko-Biała
  2. 13 maja 2023, sobota, godzina 18:30, Księgarnia Świata Książki, Galeria Katowicka, ul. 3 Maja 30, Katowice

“Makijażowy anti-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu, spotkania autorskie. Purple Book

Warsztaty

Skontaktuj się ze mną (mail: kontakt@makeupmanufacture.pl), jeśli chcesz spotkać się na indywidualnych, albo grupowych warsztatach. Chętnie pojawię się w pobliskim Domu Kultury, Bibliotece, Szkole, Kawiarni, Kole Gospodyń Wiejskich, gdziekolwiek! Możemy spotkać się na warsztatach makijażu i pielęgnacji dla małych i dużych grup. Może z okazji zbliżającego się Dnia Matki, albo tak po prostu, przy okazji firmowej, czy prywatnej integracji. Pamiętaj, że na co dzień możesz spotkać się ze mną również w https://mmacademy.pl/ 💞

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu, warsztaty makijażu i pielęgnacji, Biblioteka Miejska w Łaziskach Górnych

Książka z autografem

Skontaktuj się ze mną (mail: kontakt@makeupmanufacture.pl), jeśli chcesz otrzymać książkę z moim autografem! Jeśli czytasz bloga, zaglądasz tutaj systematycznie, a treści, które otrzymujesz mają dla ciebie wartość, to będziesz zachwycona książką. Gwarantuję masę wiedzy, porad, trików i polecanych produktów. Wysyłam podpisane egzemplarze z unikalną dedykacją nawet za granicę! Koszt to 70 zł już z przesyłką, do usłyszenia!

“Makijażowy ani-aging”, Kasia Wrona. Książka o makijażu. Spotkanie autorskie.