Moje nowe studio makijażu w Krakowie!

Sorry, this entry is only available in Polish.

Ostatnio w moim życiu zawodowym zaszło wiele zmian i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przekonałam się, że warto mieć marzenia i wyzwania zawodowe, które należy spełniać i rozwijać w miarę swoich możliwości. Przygotowałam dla was wspaniałą niespodziankę – nareszcie będziecie mogli przyjść do mnie na długo obiecywane kursy makijażu w Krakowie!

To było moje marzenie. I jak to z marzeniami bywa kosztowało mnie wiele wysiłku i pracy, ale… wreszcie jest!

Jestem szczęśliwa, że mogę was zaprosić do nowego artystycznego miejsca na mapie Krakowa. Do nazwy bloga “Makeup Manufacture” dumnie dodaję słowo Academy i tak powstaje nowa przestrzeń na kursy wizażu, stylizacji fryzur i stylizacji. W przestrzeni Makeup Manufacture Academy będę dla was organizowała kursy co miesiąc, za każdym razem ze wspaniałymi goodie bags, czyli podarunkami od sponsorów, kateringiem, kawą herbatą, napojami. Brzmi luksusowo? Tak jest i tak będzie!

Makeup Manufacture Academy, Kursy makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Studio makijażu w Krakowie

Studio mieści się w samym sercu Krakowa, w budynku starego dworca kolejowego. Jeśli staniesz na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego od razu znajdziesz Makeup Manufacture Academy! Zabytkowy napis Kraków Główny pokaże ci drogę. Rzut beretem do Rynku, centrum miasta, tuż przy węźle komunikacyjnym. Nie mogłam trafić lepiej! Moje studio powstało przede wszystkim dzięki uprzejmości wspaniałego studia fotograficznego w Krakowie – dziękuję Studio Station, że przyjęliście mnie pod swoje skrzydła.

Studio makijażu w Krakowie, fot. www.makeupmanufacture.pl

Świetna lokalizacja i możliwości łatwego dojazdu działają na korzyść lokalizacji. Można dojechać bardzo prosto z każdego miejsca Krakowa i nie tylko. Tramwaj, pociąg, autobus czy samochód, parking przy galerii dają wiele opcji. Przez otwarte okna usłyszysz miejski gwar, czyli tętniące serce historycznego Krakowa.

Makeup Manufacture Academy, Warsztaty makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Elitarny profil

To jedyne takie miejsce w Krakowie. Nigdzie indziej nie znajdziesz warsztatów makijażu, które mają tak elitarny profil, oferują pełny zakres szkoleń z zakresu wizażu i stylizacji w tak pięknym wnętrzu, miłej atmosferze, przy dobrej kawie. Na każdym kursie możesz poczuć się wyjątkowo nie tylko ze względu na elitarność wiedzy, którą przekazuję, ale także ze względu na to, jak traktuję swoich kursantów i kursantki. Zapewniam odpowiedni katering, napoje, przekąski, pyszną kawę i herbatę przez cały czas trwania kursu. Do dyspozycji wszystkich kursantów, bez ograniczeń.

Makeup Manufacture Academy, Szkolenia makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Do każdego kursanta podchodzę bardzo indywidualnie, każdą kursantkę traktuję jak księżniczkę! Moim celem jest nie tylko przekazanie wiedzy, ale też pasji do makijażu, pozytywnej atmosfery, cudownie spędzonego czasu. Szkolenia będą zazwyczaj trwały osiem godzin zegarowych, od 10:00 do 18:00, znajdzie się także czas na przerwę, kawę i katering, czy szybkie zakupy kosmetyczne w pobliskiej galerii.

Makeup Manufacture Academy, elitarne kursy makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Profesjonalne stanowiska do wizażu

Do dyspozycji w pracowni jest sześć stanowisk. Każde z nich zostało wykonane na zamówienie, przez genialną firmę Oro Design. Z pewnością jeszcze napiszę o cudach, jakie tworzą, ale już teraz mogę powiedzieć, że to w pełni profesjonalne i niezwykle funkcjonalne stanowiska do makijażu. Każde posiada lustro z odpowiednim oświetleniem, ma dodatkową przestrzeń na przechowywanie w formie pojemnej szuflady. Elegancki design dopełnia całości, świetnie wpasowując się w klimat starej kamienicy z duszą.

Makeup Manufacture Academy, Kursy makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Kosmetyki

Kiedy pojawisz się już u mnie na kursie, do twojej dyspozycji będą najwyższej jakości kosmetyki. Wybieram do pracowni tylko te produkty, na których sama pracuję. Mieszam znane marki z tymi mniej popularnymi, wśród których wyszukuję dla ciebie prawdziwe perełki. Zamawiam zagraniczne nowości, a to wszystko upycham w ogromnych pudełkach na kosmetyki, które znajdują się w specjalnej witrynie do twojej dyspozycji. Znajdziesz tutaj również wszystkie potrzebne narzędzia – pędzle i gąbeczki.

Makeup Manufacture Academy, Profesjonalne kosmetyki. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Branżowa biblioteczka

W pracowni znajdziesz również wszystkie najnowsze wydania prasy i publikacje branżowe. Każdy nowy numer magazynów modowych (polskich i zagranicznych) już czeka na swojego czytelnika. Znajdziesz tutaj też magazyny, do których miałam przyjemność udzielać wywiadów, pisać teksty, lub publikować w nich swoje prace.

Makeup Manufacture Academy, Kursy wizażu i stylizacji w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Poza prasą, w Makeup Manufacture Academy znajdują się również książki dotyczące makijażu, stylizacji, kreowania wizerunku. Często są to drogie albumy, białe kruki, które zdobywam gdzieś za granicą. Publikacje są w języku polskim i angielskim, a wiele z nich znajdziecie w recenzjach, które pojawiają się na bieżąco na blogu.

Makeup Manufacture Academy, Kursy wizażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Strefa chillout 

Przygotowałam dla ciebie także przestrzeń, w której będzie można na chwilę usiąść, zrelaksować się, sięgnąć po któryś z tych pięknych albumów, czy zagłębić się w książki, o których wcześniej pisałam. Tutaj poczujesz się zawsze mile widziany i mile widziana, tutaj poczujesz się jak w domu.

Makeup Manufacture Academy, Kursy stylizacji w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Organizowane kursy będą odbywały się na razie raz w miesiącu, w przyszłym dwa. Będą to szkolenia zarówno dla początkujących jak i dla osób zaawansowanych w sztuce makijażu. Będziesz mógł, mogła sama wybrać tematykę i liczbę szkoleń w roku. Wszystkie pojawią się już w październiku na nowej stronie internetowej. Odzew, który już teraz dostałam od was był dla mnie ogromną radością.

Startujemy oficjalnie w październiku!

Psst! Zdradzę tylko, że pierwszy przedpremierowy kurs automakijażu odbędzie się jednak jeszcze we wrześniu – już 26.09.2021r. Zostały dwa wolne miejsca!

Makeup Manufacture Academy, Profesjonalne narzędzia do makijażu. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Postawiłam na elitarne, eleganckie w formie kursy, które pozwolą na rozwijanie umiejętności makijażowych i ich pozyskanie od podstaw. Czy jesteś początkująca/cy czy zaawansowana/ny w sztuce makijażu – nie ważne – te kursy są dla ciebie. Wyjdziesz bogatsza w wiedzę, umiejętności, ale też z niezłym bagażem nowych doświadczeń. Z kursów wyniesiesz też wiedzę o nowych polskich i światowych trendach. Wyniesiesz też (dosłownie) kilka nowości kosmetycznych, gdyż tak jak pisałam, dla każdego uczestnika przewidziana jest paczka upominkowa, a w niej gifty od sponsorów.

Makeup Manufacture Academy, Kursy makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

To studio jest też moją przestrzenią pracy – to tutaj zazwyczaj piszę dla ciebie bloga, tworzę filmy, makijaże na Instagram. To miejsce przepełnione jest moją pracą i pasją – na pewno poczujesz się w nim komfortowo. Zawsze znajdziesz u mnie same pozytywne emocje, uśmiech i zaangażowanie. Organic Aromas Polska zadbało nawet o aromaterapię w tym oszałamiającym miejscu! O aromaterapii też już wkrótce kilka słów na blogu.

Makeup Manufacture Academy, aromaterapia Organic Aromas. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Organizuję tutaj nie tylko systematyczne szkolenia makijażu, ale także….

  • Wieczory Panieńskie (szkolenie z makijażu w centrum Krakowa!)
  • Warsztaty indywidualne
  • Makijaże okolicznościowe
  • Warsztaty makijażu dla osób indywidualnych
  • Warsztaty makijażu dla profesjonalistów

Bo jedna osoba, to czasami za mało…

Podczas wybranych kursów (szczególnie tych dla profesjonalistów) macie zapewnioną opiekę mojej asystentki, która zadba o wasz komfort, będzie służyć pomocą, poda przewidziany podczas kursu poczęstunek, ale jest też doskonałym makijażystą, który pomoże w każdym detalu. Już wkrótce przedstawię wam te wspaniałe kobiety, z którymi tak kocham pracować! Jak widzisz, wszystkie doświadczenia, które zdobyłam podczas udziału w kursach i warsztatach w Stanach Zjednoczonych wykorzystuję w prowadzeniu własnego Studia.

Makeup Manufacture Academy, Kursy makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Trochę o mnie

Wiesz doskonale, że chcę zaprosić cię na kurs. Ale dlaczego wybrać szkolenie pod moim okiem? Co mnie wyróżnia? To, czego nie ma u wielu wizażystów – dysponuję szeroką wiedzą z dziedziny make up, ale również wiem jak tą wiedzę przekazać. Od lat uczę w szkołach artystycznych, pracuję jako wykładowca i realizuję kursy o różnorodnej tematyce beauty dla wielu odbiorców. Moją pasją jest edukacja w zakresie wizażu. Stale się doskonalę, bo ta branża tego wymaga. Ukończyłam jedną z najlepszych szkół makijażu na świecie, prestiżową Cinema Make up School w Los Angeles.

Makeup Manufacture Academy, Kursy makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Udział w szkoleniach prowadzonych przez makijażystów światowej sławy zagwarantował mi nowoczesne i nowatorskie podejście do makijażu, wizażu i stylizacji. Takie gwiazdy jak James Vincent, czy Danessa Myricks, z którymi miałam wielką przyjemność pracować podczas NYFW zaszczepiły we mnie chęć ciągłego doskonalenia się i obserwowania nieustannie zmieniającej się branży makijażu. Wiem zatem jak ważne jest uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Makeup Manufacture Academy, Kursy makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl

Pracowałam przy wielu pokazach mody w tym na najważniejszym z nich – NY Fashion Week. Praca przy sesjach fotograficznych w Polsce i USA dała mi umiejętności, którymi chętnie się z wami podzielę. Gwarantuję, że udział w moich szkoleniach to czas naprawdę doskonale wykorzystany. Przyjdź, zobacz, zapoznaj się. Wyjdziesz zachwycona, a zdobytą wiedzę wykorzystasz w praktyce.

Zapraszam do mojego Studia, do Makeup Manufacture Academy ❤️

Makeup Manufacture Academy, Kursy makijażu w Krakowie. Fot. www.makeupmanufacture.pl