Recenzja: Hi Smile zestaw wybielający

Przepis na hollywoodzki uśmiech? To podobno zestawy wybielające marki Hi Smile, które polecają wszyscy celebryci. Czy to rzeczywiście działa i jak ma się do naszych rodzimych produktów wybielających? Przygotowałam dla was obszerny wpis na ten temat oraz… film!

Zanim zdecydowałam się na zakup Hi Smile obejrzałam wszystkie tutoriale na Youtube i przeczytałam kilka recenzji. Nie były zbyt pochlebne, ale mimo to zdecydowałam się sama przetestować produkt wybielający. Co z tego wyszło?

Moje wcześniejsze doświadczenia

Do tej pory wybielałam zęby używając Białej Perły – jedynego na Polskim rynku tak skutecznego produktu wybielającego (choć dentyści wciąż pozostają przeciwni wszystkim produktom wybielającym szkliwo zębów). Stosowałam ją zazwyczaj raz w roku, co jakiś czas, trochę nieregularnie. Moje zęby były nieco bardziej wrażliwe (ale naprawdę nie zaobserwowałam nic niepokojącego), a efekt był szybki i naprawdę widoczny. Już po 4 aplikacjach Białej Perły zęby były wyraźnie wybielone.

Hi Smile – ceny i zakup

Zestaw Hi Smile możecie zakupić na stronie internetowej za cenę $59. Produkt jest polecany przez naprawdę wielu amerykańskich celebrytów i czasami na ich instagramie możecie znaleźć nawet 20% zniżki. Warto więc ich obserwować, bo co jakiś czas na profilach pojawiają się kody rabatowe.

Startowy zestaw wybielający

Na początek proponuję zakupić ten zestaw wybielający.

Zawiera trzy strzykawki z żelem wybielającym, oraz aplikator z podświetleniem UV. Jedna strzykawka przeznaczona jest na dwa użycia, czyli łącznie w zestawie znajduje się 6 aplikacji. Ja jednak po pierwszym wybielaniu zauważyłam, że połowa strzykawki to zdecydowanie za dużo żelu, więc jedną strzykawkę stosowałam na trzy razy. Cały zestaw wystarczył mi na 9 aplikacji.

Do zestawu dołączona jest również instrukcja oraz „wzornik” pozwalający odnaleźć swój kolor szkliwa, zaznaczyć go i po wybielaniu wrócić do wzornika i sprawdzić efekt wybielania.

Zasady stosowania

Podczas wybielania Hi Smile należy unikać napojów i posiłków barwiących szkliwo zębów. Osobiście zrezygnowałam całkowicie z herbaty, ograniczyłam kawę do jednej dziennie. Unikałam buraczków i soków z buraka, tak samo z jagodami, barszczem czerwonym, czerwonym winem itp.

Hi Smile aplikuje się na noc, po umyciu zębów i pierwszy zestaw startowy powinno się stosować 6 dni z rzędu, a później raz w miesiącu dla podtrzymania efektów.

Po naciśnięciu guziczka aplikator sam odmierza czas – 10 minut i gaśnie po zakończeniu wybielania. Nie ma żadnego okablowania, jest na baterię i jest naprawdę wygodny w użytkowaniu. Wtedy wystarczy go wyjąć i oczyścić, można dodatkowo umyć zęby wykorzystując pozostałość żelu wybielającego.

Dodatki

Jako dodatek możecie zakupić zestaw past do zębów. Czarna, która mu funkcję wybielającą i której używa się na noc oraz biała, która chroni szkliwo i stosuje się ją na dzień. Zestaw ma na celu ochronę szkliwa, ale jednocześnie podtrzymanie i wzmocnienie efektu wybielania.

Kiedy skończy się zestaw startowy, można dokupić same żele wybielające (3 strzykawki w jednym opakowaniu).

Moja opinia

Zestaw Hi Smile na pewno nie działa tak intensywnie i spektakularnie jak Biała Perła. Ja używałam zestawu startowego przez 9 dni (bo jedną strzykawkę miałam na trzy, nie dwa wypełnienia aplikatora) i zauważyłam minimalną różnicę. Mam jednak wrażenie, że jest bezpieczniejszy i nie naraża szkliwa zębów, dodatkowo jest bardzo wygodny i cały proces wybielania przebiega bardzo szybko i sprawnie. Głównie z tego powodu będzie to prawdopodobnie mój jedyny produkt wybielający.

Po skończeniu 9 dniowej kuracji wybielam zęby od czasu do czasu, kiedy mi się przypomni, ale na pewno częściej niż raz w miesiącu i już widzę efekty. Jest mi to na rękę, bo efekt się utrzymuje, a ja wybielam zęby tylko raz w miesiącu.

Zdecydowanie polecam również zakup past, one również działają. Efekt utrzymuje się długo.

Hi Smile jest zdecydowanie wygodniejszy w użyciu niż inne dostępne na rynku produkty wybielające. Jedyne, co należy zrobić, to nałożyć żel na aplikator i trzymać na zębach przez 10 minut.

Na pewno zostanę już przy Hi Smile i nie będę zmieniać systemu wybielającego na inny. Ten jest dla mnie wygodny w użytkowaniu, daje zadowalające mnie efekty i jest przystępny cenowo. Na filmie pokazuję szczegóły i podrzucam również parę dodatkowych wskazówek i opinii:

EDIT: Wpis publikowałam dla was w marcu 2020, dziś mamy już grudzień tego samego roku. Wciąż używam HiSmile, wybielam zęby co jakiś czas, jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo wygodny, daje naturalny efekty wybielenia, nie sztucznego białego uśmiechu. Wybielanie jest szybkie, stosuję je aktualnie około dwa razy w miesiącu, czasem częściej. Przyzwyczaiłam się do tego produktu i używam już połowę żelu znajdującego się w strzykawce. Polecam!