Konkurs walentynkowy Makeup Manufacture Academy! 

Sorry, this entry is only available in Polish.

Walentynki to czas miłości i wyjątkowych gestów. Dlatego też, właśnie z okazji tego magicznego święta, przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym do wygrania jest voucher na dowolny kurs makijażu w Makeup Manufacture Academy!

Walentynki w Makeup Manufacture Academy

Chociaż dziś Walentynki jednoznacznie kojarzą się ze świętem miłości i zakochanych, to pierwotnie miały charakter obrzędu upamiętniającego świętego Walentego, chrześcijańskiego biskupa i męczennika. Walenty, wbrew cesarskim edyktom, pomagał zawrzeć ślub tym, których trafiła strzała Amora, dzięki czemu po wielu, wielu latach kultura masowa obrała go na patrona współczesnego dnia zakochanych. 

Dzisiejsze walentynki oczywiście nie mogą obyć się bez wręczenia prezentów i właśnie dlatego mam dla was wyjątkowy konkurs! Nagroda główna, czyli voucher na makijaż w Makeup Manufacture Academy, to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub po prostu dla siebie, więc nie zwlekajcie i wejdźcie do gry!

Konkurs walentynkowy w Makeup Manufacture Academy – zasady i regulamin

Konkurs walentynkowy trwa do końca lutego (tj. do 29.02.24 r.), a żeby wygrać voucher na kurs makijażu, należy: 

  • zaobserwować na Instagramie profil Makeup Manufacture Academy (@mmacademy.pl),
  • oznaczyć w komentarzu bliską osobę/znajomego, 
  • w tym samym komentarzu opisać swój ulubiony makijażowy trick. 

Spośród wszystkich odpowiedzi, wybiorę tę najciekawszą i najbardziej kreatywną, a autorka lub autor komentarza otrzyma voucher na dowolny kurs makijażu w mojej szkole. I oczywiście tytuł króla lub królowej walentynek Makeup Manufacture Academy 🙂 

Z całego serca zachęcam was do udziału w konkursie! Pełny regulamin zabawy znajdziecie pod linkiem: https://we.tl/t-4atiPgIAsI