Konkurs

Sorry, this entry is only available in Polish.

Takiego konkursu jeszcze nie było! Na Instagramie @makeup.manufacture i @mmacademy.pl znajdziesz konkurs, w którym do wygrania jest moja najnowsza książka, “Makijażowy anti-aging” z indywidualną dedykacją. To idealny prezent na mikołajki! Co trzeba zrobić?

Zasady konkursu są bardzo proste:

1. Zaobserwuj profil @mmacademy.pl i @makeup.manufacture,

2. Oznacz znajomego

3. Podaj w komentarzu swój ulubiony kosmetyk do makijażu

Kasia Wrona, “Makijażowy anti-aging”, Makeup Manufacture, fot. Tomasz Gotfryd

Konkurs rozpoczyna się dnia 22 r. godz. 15:00, a kończy się dnia 30.11.2023  r. o godz. 24:00 czasu polskiego. Regulamin konkursu znajdziesz poniżej.

“Makijażowy ani-aging” to jedyna taka książka na rynku.

Rzetelny poradnik przygotowany z myślą o kobietach 35+, które pragną nauczyć się samodzielnie wykonać efektowny i szybki makijaż każdego dnia, a także zadbać o skórę i samopoczucie. To tak naprawdę doskonała publikacja również dla wizażystów, którzy chcą poszerzyć wiedzę w zakresie makijażu kobiet dojrzałych.

Kasia Wrona, “Makijażowy anti-aging”, Makeup Manufacture, fot. Tomasz Gotfryd

Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad, polecanych produktów oraz wskazówek krok po kroku. W środku znajdziesz także spektakularne metamorfozy, które przeszły m.in. Helena Norowicz i Izabela Trojanowska.

Książka jest dostępna także do zakupu – we wszystkich księgarniach w całej Polsce oraz online. Jako jedyna tego typu publikacja, została przygotowana dla was także w wersji e-book i audiobook!

Wasze opinie o książce są dla mnie bardzo cenne i wartościowe! Jeśli czytałaś, zostaw opinię❤️

Pobierz regulamin: https://we.tl/t-cW6rIvMqkb