Makijaż ślubny mojej przyjaciółki <3

Dziś o makijażu będzie… prawie nic! Za to trochę bardziej osobiście. O tym, co w życiu najważniejsze, trochę o ślubnych sukniach, trochę o łzach wzruszenia.

5 listopada – to już dziś! Wasza pierwsza rocznica ślubu, kochani Moniko i Maćku… życzymy miłości!!

Ślub to naprawdę magiczny i wyjątkowy czas w życiu kobiety. Dziewczynki wyczekują księcia z bajki od najmłodszych lat. Wychowano nas w przekonaniu, że życie powinno zachować swoją kolejność. Najpierw plany i marzenia, które później próbujemy zrealizować. Najmłodsze, beztroskie lata, później szkoła, kolejne etapy edukacji niejednokrotnie łączące się z opuszczeniem rodzinnego gniazda, zawieraniem nowych przyjaźni i nowych miłości.

Niektóre teorie głoszą, że człowiek zmienia się co 7, niektóre, że co 10 lat. Moja wspaniała przyjaciółka, której reportaż ślubny zobaczycie poniżej, zawsze była przy mnie i zmieniała się razem ze mną. Jestem dumna z tego, że mogłam towarzyszyć jej w tym wyjątkowym dniu nie tylko jaka osobista makijażystka, ale także jako świadkowa. Zapraszam Was kochani, do zapoznania się z tym przepięknym ślubnym teledyskiem pełnym przedślubnych przygotowań, ujętych w obiektywie niezastąpionego Marcina z Evil Eye Weddings. I najważniejsze! Monika też zajmuje się makijażem!

Suknia jak z bajki

Monika wybrała dla siebie wyjątkowo przepiękną suknię ślubną, którą po części sama zaprojektowała. Miałam okazję malować wiele pań młodych, ale nigdy nie widziałam tak pięknej sukni. Jak pewnie zdążyliście zauważyć na teledysku ze ślubnych przygotowań, suknia składała się z trzech części. Pięknej, koronkowej sukienki mini, topu z delikatnego tiulu, nakładanego na górę sukienki oraz tiulu zapinanego na cudownie zdobionym, kryształowym pasie. Tiul można zdjąć z ramion gdy tylko zrobi się nieco cieplej, a dolną jego część Monika postanowiła zdjąć po oczepinach, już na przyjęciu weselnym. Prawda, że pięknie?

Fot. Kamil Czarnecki

Klasyka zawsze w modzie

W swoim makijażu Monika wybrała mocny akcent na usta i klasyczne podkreślenie oka z rzęsami zagęszczanymi metodą 1:1. Klasyczna, spójna stylizacja ślubna oraz makijaż wywołały zachwyt wśród gości.

Fot. Kamil Czarnecki

Świadkowa

Bycie świadkową to wyjątkowy zaszczyt. Nie jest to łatwe zadanie! Obowiązki świadkowej rozpoczynają się dużo dużo wcześniej przed ślubem, kiedy musi zająć się organizacją wieczoru panieńskiego oraz wspomagać pannę młodą na bieżąco we wszystkich weselnych sprawach. Ja w tym wyjątkowym dniu miałam również przyjemność malować wspaniałą mamę Moniki. Makijaż mamy panny młodej to równie ważna sprawa jak makijaż ślubny. Dobrze, jeśli mamy decydują się na trochę awangardy, jak doklejone rzęsy lub intensywniejszy kolor cieni.

Fot. Kamil Czarnecki

Druhny

W “tytułowym” zdjęciu, na samej górze możecie zobaczyć wszystkie druhny w pełnej okazałości! Dobrze jest mieć przy sobie wszystkie te przyjaciółki, które są najbliższe. Potrafią cieszyć się razem z panną młodą jej wyjątkowym dniem, będą wspierać w chwilach wzruszenia i przypudrują ślady po łzach, które mogą przydarzyć się na policzku!

Fot. Kamil Czarnecki

Jesteście piękni! Wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu!

Fot. Kamil Czarnecki