Available only in polish

Sorry, this entry is only available in Polish.

Jakie jest moje zdanie na temat najnowszej kolekcji kosmetyków Kim Kardashian i Mario Dedivanovica? Zobaczcie film i przeczytajcie recenzję kosmetyków KKW Beauty!

KKW x Mario

Kolekcja powstała we współpracy Kim Kardashian i Mario Dedivanovica i weszła do sprzedaży w listopadzie 2019 roku. To już druga tego typu kolekcja, ostatnio celebrytka współpracowała z wizażystą w 2018 przy stworzeniu podobnego zestawu kosmetyków. O współpracy Mario i Kim przeczytacie więcej tutajjednak najważniejsza rzeczą, którą trzeba wiedzieć jest to, że wizażysta odpowiada za wizerunek Kimberly już od ponad 10 lat.

Kolekcja

Kolekcja KKW Beauty obejmuje paletę cieni, pomadkę, konturówkę i błyszczyk oraz róż do policzków. Ja zainwestowałam tylko w to, co było mi potrzebne do kufra, czyli paletę cieni, pomadkę i konturówkę.

Paleta cieni

Paleta będzie świetnym produktem dla osób, które nie są zawodowymi wizażystami. Cienie łatwo się rozprowadzają, nie robią plam, nie są też zbyt intensywne. Mają bardziej kremową niż suchą konsystencję, dzięki czemu nie będą obsypywać się pod oczami. W tej palecie znajduje się również idealny cień beżowy – nudę w odcieniu identycznym jak naturalny, słowiański odcień cery. Jego nazwa to: so many paparazzi. Nigdy w żadnej palecie nie znalazłam tak genialnego beżu.

Ja poszukiwałam klasycznej palety z dużą ilością brązu, więc spełnia moje oczekiwania. Obiektywnie stwierdzam jednak, że kolorystyka skupia się właściwie tylko wokół brązu i beżu. Idealne kolory do wykonania zarówno matowego jak i perłowego makijażu w tych tonacjach.

Pomadka i konturówka

Pomadka w odcieniu He’s a mixer jest bardzo jasna, ma wręcz kolor korektora do twarzy. Konturówka, której użyłam nie pochodzi z najnowszej kolekcji (choć jej odcień jest bardzo podobny), ale z regularnej linii KKW Beauty i ma numer 2,5.

Tego typu makijaż ust był modny w latach 90. Dziś świetnie prezentuje się na bardzo opalonej lub naturalnie ciemniejszej karnacji. Jasna cera może nie wyglądać w takich kolorach  zbyt korzystnie. Wybierałabym raczej produkty o bardziej wyrazistych barwach, choć aktualnie w Polsce makijaż ust inspirowany Kim Kardashian jest bardzo modny.

Polecam, czy nie?

Kolekcja sprawdzi się zarówno w kufrze wizażysty jak i domowej kosmetyczce. Jeśli jesteś wizażystą i chcesz zakupić coś klasycznego – można zainwestować w paletę KKW Beauty. Jeśli poszukujesz odcieni, które będą idealne do dziennego makijażu i z którymi będzie ci się łatwo pracować – ta paleta będzie idealna.

Osobiście jestem zadowolona z zakupu, ale nie czuję efektu wow. Potrzebowałam czegoś klasycznego i produkty spełniają moje oczekiwania. Nie jest to jednak nic, z czym wcześniej nie spotkałabym się w paletach do cieni. Jej niebywałym atutem jest brak tzw. “wpadki” czyli cienia, który nie działa lub coś z nim jest nie tak. Wszystkie kolory są świetnej jakości i mają poprawną formułę.

Parę szczerych słów o kolekcji możecie usłyszeć na filmie, zobaczcie również inne kosmetyki, których użyłam do stworzenia tego makijażu:

[contact-form][contact-field label=”Podpis” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Witryna internetowa” type=”url” /][contact-field label=”Wiadomość” type=”textarea” /][/contact-form]